Strona główna
SklepO firmieKontakt  
 
Dvd ZapowiedziDVD ZapowiedziDVD NowościDVD PromocjeKatalog FilmówKino ZapowiedziKino ZapowiedziNasze filmyPressroom
     
O firmie
 

PODSTAWOWE INFORMACJE

 

Nazwa spółki:         Hagi Film Sp. z o.o.

Siedziba spółki:       ul. Buforowa 4a, 52-131 Wrocław 

Sąd rejestrowy:     Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

Nr KRS:                   0000123854

NIP:                          899-02-03-076

Kapitał zakładowy:  262.500 PLN


Szanowni Państwo,

HAGI Film Sp. z o.o. powstała w 1991 roku jako firma z udziałem kapitału zagranicznego, jako partner Film und Videotechnik z Monachium, największej na kontynencie europejskim firmy zajmującej się usługami związanymi z filmem i szeroko pojętymi usługami wideo. HAGI Film Sp. z o.o., której siedziba mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Buforowej 4a, została wpisana do rejestru handlowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabryczna, VI Wydział Gospodarczy Rejestrowy Nr 2652. Zakres działalności HAGI Film i Video Sp. z o.o. na początku obejmował:
• produkcję kaset VHS
• masowe kopiowanie kaset VHS

 następnie doszły:
• montaż elektroniczny
• udźwiękawianie i dubbingowanie filmów
• produkcje filmowe i telewizyjne
• dystrybucję filmów wideo, DVD, VCD
• dystrybucję filmów telewizyjnych
• usługi reklamowe
• usługi z zakresu sprzedaży wysyłkowej.

Od 2007 roku działamy również na polu dystrybucji kinowej. Od samego początku z dużym sukcesem wprowadziliśmy na ekrany takie tytuły jak „Happy Wkręt”, „Jeszcze dalej niż północ”, „”Łowcy smoków”, „Jak stracić przyjaciół”. Nasze filmy obejrzały setki tysięcy widzów plasując firmę w czołówce polskich dystrybutorów kinowych.

Firma dysponuje najnowocześniejszym sprzętem pozwalającym na zrealizowanie niemal każdego zlecenia .Jako pierwsza na rynku polskim wprowadziła pełną obróbkę materiałów filmowych w wersji stereofonicznej - kasety firmy Best Film były pierwszymi dostępnymi na polskim rynku stereofonicznymi kopiami wideo. Dla Warner Bros jako pierwsza wprowadziła system Dolby Surround. Jako jedyna firma w Polsce HAGI Film uzyskała licencję od firm BASF i TDK na produkcję markowych kaset VHS. Do zabezpieczania kopii VHS przed nielegalnym kopiowaniem stosuje angielski system firmy Macrovision i własne - chronione patentem - dodatkowe zabezpieczenia. W połączeniu z produkcją kaset duplikacyjnych "no name". Firma zaopatruje ok. 1/3 polskiego rynku wideo. Do grona klientów firmy należą między innymi: TVP SA,Best Film, Kino Świat.

 


 

NOWE KANAŁY PROMOCJI I DYSTRYBUCJI

Doświadczenia zdobyte podczas dystrybucji zostały wykorzystane do udoskonalenia środków promocji i sprzedaży produktów. Doprowadziło to do unowocześnienia działu ekspedycji poprzez wdrożenie zupełnie nowego komputerowego systemu księgująco-adresującego i zautomatyzowanie całego procesu wysyłki. Korzystamy także z potężnego narzędzia marketingu i sprzedaży, jakim staje sieć Internet. Początkowo na stronach WWW HAGI Film pojawiały się informacje o wybranych tytułach, a zamówienia przyjmowano pocztą elektroniczną bądź telefonicznie. Obecnie oferta obejmuje już ponad 200 tytułów. Podczas realizacji sklepu wykorzystano kilka całkowicie nowatorskich rozwiązań, które odróżnią go od wielu istniejących serwisów tego typu. E-sklep HAGI Film jest w pełni sprzężony z komputerowym systemem wysyłkowym, co zapewnia wyjątkowo dużą przepustowość całego systemu dystrybucji poza punktami sprzedaży. Nasze doświadczenie z zakresu prowadzenia działalności handlowej w przestrzeni wirtualnej obejmuje także organizowanie akcji promocyjnych. Najbardziej spektakularną była internetowa promocja "Wędrówek z dinozaurami". Złożyło się na nią kilka fal mailingu na konta poczty elektronicznej znajdujące się na serwerach komercyjnych. Reakcja przerosła wszelkie oczekiwania: podczas gdy znane polskie sklepy internetowe sprzedają dziennie zaledwie kilka produktów, my realizowaliśmy po kilkadziesiąt zamówień na dobę. Częścią akcji promocyjnej było także stworzenie największego polskojęzycznego serwisu WWW poświeconego dinozaurom.

 


 

DZIAŁALNOŚĆ POZABIZNESOWA NARKOTYKI: ZAŻYWASZ - PRZEGRYWASZ

Firma HAGI Film nie zajmuje się wyłącznie działalnością biznesową - jest także pomysłodawcą i realizatorem wielu nowatorskich przedsięwzięć na polskim rynku mediów. Zorganizowana przez nią w 1998 r. społeczna akcja 'NARKOTYKI: ZAŻYWASZ - PRZEGRYWASZ" odbiła się szerokim echem na całym świecie jako jedna z najlepiej przygotowanych kampanii profilaktyczna skierowana przeciwko problemowi uzależnienia od narkotyków. HAGI Film jako jedyna firma na świecie zdołała połączyć w bezinteresownym wysiłku wszystkie krajowe stacje telewizyjne dla jednoczesnej emisji tego samego programu. Był to antynarkotykowy film rysunkowy "Tajemnica zaginionej skarbonki". Program ten wyprodukowano na potrzeby podobnej akcji przeprowadzonej w USA pod auspicjami ówczesnego prezydenta George'a Busha. Patronat na polską akcją antynarkotykową objęła Kancelaria Prezydenta RP.

POLINEZJA W POLONEZJI

Hagi Film  aktywnie włącza się także w życie społeczności lokalnej. Pomysłodawcą i współorganizatorem Wielkiej Rewii Śpiewu i Tańca "Polinezja w Polonezji", która odbyła się 17 września 2000r.na Wrocławskim Rynku. Impreza - podobnie jak recital słynnego tenora Placido Domingo - została wpisana w kalendarium obchodów tysiąclecia miasta Wrocławia.

 
Podobne:
 
Regulamin »
 
Kontakt »