Strona główna
SklepO firmieKontakt  
 
Dvd ZapowiedziDVD ZapowiedziDVD NowościDVD PromocjeKatalog FilmówKino ZapowiedziKino ZapowiedziNasze filmyPressroom
     
Regulamin
 
Regulamin zakupów w sklepie Hagi Film Sp. z o.o..

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.hagi.pl,
w wyjątkowych przypadkach telefonicznie (+48 71) 367 78 50, (+48 71) 367 96 59 lub faksem
(+48 71) 367 78 50, oraz telefon (+48)603-120-932  Po złożeniu zamówienia klient dostaje mailem informację o jego przyjęciu.

3. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury.
Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie (+48) 603-120-932, (+48 71) 367 78 50 , faksem (+48 71 ) 367 78 50, lub mailem pod adres sklep@hagi.pl. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki wg cennika Poczty Polskiej.

6.Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- przy odbiorze: należność pobiera listonosz.
- płatność online: transakcje internetowe obsługuje firma
  przelewy24.pl.

7. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy zakupiony towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden inny sposób zniszczony. Płyty VCD, płyty DVD muszą być zwracane  zafoliowane w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu.
Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

8. Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adresem sklepu
Hagi Film Sp. z o.o. ul. Buforowa 4a 52-131 Wrocław. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę . Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

9. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

10. Powierzone nam dane są przetwarzane tylko dla potrzeb firmy Hagi Film Sp. z o.o. (wyłącznie do realizacji zamówień i informowania o promocjach) i nie będą udostępniane innym podmiotom.

11. W przypadku dodatkowych pytań i problemów dotyczących obsługi zamówień lub działania sklepu prosimy o kontakt bezpośrednio pod numer telefonu (+48) 603-120-932 osoba odpowiedzialna Ewa Bodniak lub mailem na adres ewa@hagi.pl

Życzymy udanych zakupów.

 
Podobne:
 
O firmie »
 
Kontakt »